PROKÁZANÉ ZVÝŠENÍ PŘITAŽLIVOSTI ZA 3,2,1…

Oriflame a značka The ONE představují svou první řasenku, která nabízí extrémní objem a výkon ve všech rozměrech. Vyzkoušejte extrémní recepturu, barvu, efekt a fixaci v dokonalém souznění s exkluzivním, na míru pro Oriflame vyvinutým kartáčkem s dosud největší velikostí. Díky svému unikátnímu polstrovanému tvaru, 5 zakončeními na zvýšení objemu a 300+ štetinkám jde o jeden z nejnovějších průlomů The ONE na poli technologie řasenek.

SPECIÁLNÍ KARTÁČEK TREMENDOUS

  • super velký kartáček s délkou 30 mm
  • 300+ štětinek
  • unikátní polstrovaný tvar štětinek vyvinutý pro maximální absorpci složení a snadnou aplikaci
  • unikátní design kartáčku s 5 zakončeními na zvýšení objemu nanese největší možný objem

PROKÁZANÉ ZVÝŠENÍ PŘITAŽLIVOSTI ZA 3,2,1…

Svěží a šarmantní úvodní tóny černého rybízu, neroli a růžového pepře přecházejí do omamného květinového akordu, který je tvořen mučenkou, jasmínem a broskvovým květem. Vůně doznívá vřelými a smyslnými tóny pižma, santalového dřeva a vanilky. Parfumérky, které tuto vůni stvořily, Emilie Copperman a Aliénor Massenet, vybraly jako srdce vůně skutečně hvězdnou přísadu. Klíčovou ingrediencí je mučenka, která zde symbolizuje jiskru, která přeskočí v okamžiku prvního setkání. Mučenka obsahuje rostlinnou sloučeninu chrysin, který stimuluje smysly a zvyšuje testosteronovou odezvu.

Magnetista

KLINICKÉ NEUROBIOLOGICKÉ TESTY NA MUŽSKÝCH DOBROVOLNÍCÍCH: V rámci emocionálních testů jsme dokázali, že tělesné reakce se aktivují při vůni Magnetista stejně, jako například u emocí jako jsou rozkoš, obdiv a zájem. Při měření mozkových vln na EEG po čichovém vjemu jsme též zaznamenali nárůst mozkové aktivity stejný, jako v případě reakce na vášeň, vzrušení a zájem Sledování pohybu očí prokázalo zvýšenou přitažlivou reakci u 2 ze 3 mužů.

Foto: archiv společnosti

Separator image