Nevíte, v čem letos na ples? Poradíme vám!

Plesová sezóna je tu! Jaká událost čeká právě vás? Zrovna jste s partnerem úspěšně dokončili kurz standardních tanců a rádi byste si zatančili na příjemné společenské události? Nebo budete doprovázet svou dospívající ratolest na maturitní ples? Ať už míříte na jakoukoli událost, zadání je vždy stejné. Vypadat co nejlépe, možná se obléci i trochu výjimečně, než je tomu v běžném roce. Outfit, který vám dodá pocit jedinečnosti, naleznete například ve Fashion Arena Prague Outlet. Přinášíme inspiraci na tipy pro něj i pro ni.

Výběr outfitu samozřejmě volte podle typu akce a předepsaného dress codu. Takzvaný „black tie“ je asi nejpřísnější a měli byste jej ctít na všech významných akcích. Dámám nařizuje slavnostní dlouhou večerní toaletu a neměly by chybět ani podpatky. Zářit můžete ale i bez princeznovských šatů s obručí, naopak, současným trendem jsou jednodušší splývavé nebo obepnuté střihy, které dají prostor vaší přirozené kráse. Přesto můžete experimentovat a můžete vybírat z výrazných materiálů, hitem jsou letos jednoznačně veškeré lesklé třpytivé látky, zdobení a flitry.

Příkladem výrazné jednoduchosti jsou například šaty Pinko, obchod Marciano & Pinko, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 6990 Kč, outletová cena 3495 Kč. Jednoduché ale neméně výrazné jsou přiléhavé šaty se zlatým proužkem, taktéž Pinko, obchod Marciano & Pinko, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 13 650 Kč, outletová cena 9550 Kč.

Na méně oficiální události můžete volit i róby s kratší černou. Letošní malé černé rozhodně nejsou čistě černé, i na nich je v kurzu lesk a třpyt. Decentní výstřih, dlouhé rukávy nebo zajímavé silonky dodají nádech elegance. Šaty Mango, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 1699 Kč, outletová cena 999 Kč. Zajímavou změnou může být i originální overal, který dá v kombinaci s vysokými podpatky vyniknout vaší postavě. Overal Pinko, obchod Marciano & Pinko, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 7500 Kč, outletová cena 5250 Kč.

 

Stejně tak i pánové by měli výběr společenského obleku podřídit podle typu večera. Pokud si událost nežádá přímo smoking, můžete použít obleky různých barev. Obecně však platí, že po šesté hodině večerní jsou vhodnější tmavší odstíny. Letošním trendem je jednoznačně modrá a šedá barva, která se dá kombinovat s různobarevnými doplňky. Správný gentleman by neměl zapomenout na kravatu nebo motýlka, vestičku, manžety či kapesníček. Důležitý je stejně tak výběr padnoucí košile, která celkově doladí společenský oblek.

Pestrý výběr společenských obleků zajímavých střihů, různých barevných kombinací a materiálů nabízí Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholích. Oblek Jerem, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 13 599 Kč, outletová cena 9299 Kč. Košile Jerem, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 1999 Kč, outletová cena 1399 Kč. Kravata Jerem, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 719 Kč, outletová cena 499 Kč. Dvouřadé sako Blažek, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 7990 Kč, outletová cena 1990 Kč. Kalhoty Blažek, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 4990 Kč, outletová cena 990 Kč. Košile Blažek, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 2990 Kč, outletová cena 2090 Kč. Kapesníček Blažek, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 690 Kč, outletová cena 190 Kč.

 

Nedílnou součástí společenského outfitu je také svrchní vrstva. Kabát sice brzy po příjezdu odložíte, ale nezapomínejte, že i kabát je součástí vašeho outfitu. Nápaditý je například kabát značky Pietro Filipi, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 24 990 Kč, outletová cena 12 495 Kč. Elegance docílíte kabátem značky United Colors of Benetton, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 3899 Kč, outletová cena 2729 Kč. Pánům poslouží a vzhled stylově doladí kabát značky Marc O´Polo, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 5457 Kč, outletová cena 3899 Kč.

Foto: archiv společnosti

Separator image