Policie v akci: Vše pro vyšší sledovanost, kolaps v hračkářství a mnohem víc….

Čtyři případy, čtyři lidské osudy každý všední den. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést a okrást, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže a ženy zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Nejzajímavější případy tohoto týdne:

Dron nad soukromým pozemkem

Petr Zvěřina, kterého si diváci pamatují z první série VyVolených, oznámuje na linku 158, že na jeho zahradu spadl dron. Obává se, že by ho někdo mohl sledovat. Hlídka tedy okamžitě vyráží na místo. Policisté se na místě setkají s youtubery, na které již několikrát při svých službách narazili. Chlapci si mysleli, že video s natočeným Petrem Zvěřinou zvýší sledovanost jejich videí na youtube. Na místě ale mohou být obviněni z nedovoleného vniknutí na pozemek. Jak policisté tento případ vyřeší?

Kolaps v hračkářství

Hlídka je přivolána do hračkářství, protože prodavačka si všimla malého chlapce, který je tam delší dobu sám. Chlapec je komunikativní, ale neví, kde je maminka. V tu chvíli přijde jiná prodavačka, že našli na záchodě ležet mladou ženu. Je to maminka chlapečka, které se udělalo špatně – a omdlela. Policistům se naštěstí podaří dveře od toalety otevřít a zavolají záchranku. Hlídka upozorňuje všechny, kdo se starají o malé děti, aby si v případě, že se jim dělá špatně, okamžitě zavolali záchranku, či kontaktovali linku 158, která jim je schopna přivolat další pomoc.

Foto: www.pixabay.com

Separator image