Které kozačky jsou letos IN?

Víte, které stylové kozačky vám v botníku rozhodně nesmí chybět? Podívejte se, jaké jsou letos nejvíc trendy.

Hledáte univerzální model, který obujete k úzkým džínům, sukni i šatům? Vsaďte na klasické černé ve výšce pod kolena! Na běžný den jsou perfektní volbou modely na nízkém podpatku. Zvolte kozačky, ve kterých se budete cítit opravdu pohodlně. Nezapomeňte, že musí skvěle sednout. To znamená, že mezi nimi a lýtkem nesmí být mezera, ale zároveň by se neměly do nohy zařezávat.

V módě jsou jak elegantní minimalistické modely, tak ty s poutavým zdobením, přezkami či řasením.

Toužíte po nohách dlouhých až do nebes? Vybavte se kozačkami na vysokém blokovém podpatku, které vám opticky prodlouží a zeštíhlí nohy, a navíc v nich zvládnete pobíhat celý den.

deichmann_1_115_518_cz_1299_kc_sk_44_90_eur deichmann_1_115_715_cz_1399_kc_sk_49_90_eur_online_exclusive

Chystáte se na večírek nebo jinou společenskou událost? Upoutejte pohledy okolí v kozačkách na vysokém jehlovém podpatku. Buďte nepřehlédnutelná v jedinečných designových modelech! Blýskněte se ve třpytivých kozačkách připomínajících hvězdnou oblohu, nebo v trendy modelu v rockovém stylu.

deichmann_1_116_745_cz_1299_kc_sk_44_90_eur_online_exclusivedeichmann_1_115_798_cz_1799_kc_sk_59_90_eur

Zdají se vám klasické kozačky příliš nudné? Oživte image modelem v provedení nad kolena.

 

Troufnete si i na extravagantnější kousky v poutavých barvách? Vneste do svého botníku dávku stylové extravagance třeba v podobě červených nebo bílých kozaček nad kolena. Žhavým trendem jsou také ponožkové kozačky, které se noze perfektně přizpůsobí.

 

Dopřejte chodidlům pohodlí a teplo i v mínusových teplotách. Zateplené kozačky spolehlivě ochrání před neduhy zimního počasí. Které si vyberete?

deichmann_1_116_714_cz_1199_kc_sk_39_90_eur

Foto: archiv společnosti

Separator image