Příští rok zhubnu!

Od Nového roku začnu hubnout! Kolikrát jste v životě pronesli toto novoroční předsevzetí nebo ho zaslechli u svých přátel? Období přání a rozhodování, co vše by člověk chtěl změnit či napravit ve svém životě se neúprosně blíží a pokud i vy máte v plánu v novém roce shodit nadbytečná kila, pak vyzkoušejte účinný dietní plán MyKETO od českého výrobce GOLDIM, který je známý především speciálními potravinami a produkty kojenecké a dětské výživy. Proteinová dieta MyKETO od GOLDIM pomáhá nejen zhubnout, ale také současně přináší příjemný pocit nasycení. Velkou výhodou je, že během redukce hmotnosti zmizí pocity únavy a podrážděnosti.  Hubnutí s MyKETO bude nejen viditelné, ale také příjemné.

Již při samotném vyslovení slova dieta mnohým naskakuje husí kůže. Představa pocitu hladu
či mnoha hodin strávených v posilovně může být pro mnohé odrazující. Dieta však může být také příjemná a především efektivní. MyKETO od GOLDIM nabízí ve své nabídce širokou řadu výrobků,
ze kterých si člověk lehce sestaví jídelníček, případně si vybere z výhodných balíčků pro období hubnutí. Velkou výhodou je rychlá příprava  a pestrý výběr jídel i nápojů, jako jsou proteinové koktejly, polévky, masové ragú, omelety, dezerty, bramboráčky, palačinky či oblíbené sušené maso (bez éček, konzervantů a glutamátu) a mnoho dalších. Tato celodenní náhrada stravy vám poskytne 100 % veškerých živin. Složení výrobků je bohaté na všechny potřebné látky jako jsou vitamíny, minerály a stopové prvky, které naše tělo potřebuje každý den.

 

Více o této nové proteinové dietě naleznete na webu www.myketo.cz

 

 

O firmě GOLDIM

Česká rodinná společnost GOLDIM, která vznikla již v roce 1992, je výrobcem mnoha úspěšných a zdravotní stav i život zlepšujících produktů. Mezi nejznámější se řadí Kulíšek, významný pomocník při horečce, průjmu či zvracení našich nejmenších, dále kojenecké i batolecí Naše mléko na bázi lehce stravitelného kozího mléka, chutné a zdravé příkrmy Kozí kaše i řada dětských biočajů a bionápojů BABIO s pečetí kvality přírodních produktů a unikátním bio mléčným cukrem. GOLDIM ale také stojí za stálicí lékáren – ryze českého probiotika ProbioFlora se zesíleným složením a rovněž za spoustou produktů speciální výživy pro podporu činnosti kloubů, srdce, detoxikaci a imunitu. Nyní GOLDIM vstupuje na pole diet s dietním plánem MyKETO. Je určen všem, kteří mají v úmyslu skoncovat s drastickými a neúčinnými dietami a chtějí doopravdy zhubnout.  Více informací o společnosti GOLDIM, dietním plánu MyKETO a další jejich nabídce naleznete na:

www.myketo.cz

www.goldim.cz

Najdete nás též na sociálních sítích:

FB: https://www.facebook.com/myketo.lehkostbeztezkosti/

Instagram: myketo_goldim

Foto: archiv společnosti

Separator image