Zajímavý mix chutí: Sledujte chefa na FTV Prima a inspirujte se jedinečnými recepty.

Zdeněk Pohlreich se nebojí experimentovat. Tady je důkaz. Nové Pohlreichovo menu můžete ochutnat již v neděli, 16. prosince 2018 v 10:15 na TV Prima. Další díl série Teď vaří šéf! je tady.

Chcete pro své přátele připravit zajímavé menu a hledáte inspiraci? Pokud chcete během předvánočního času odlehčit jídelníček, ale zaujmout, vyzkoušejte nové recepty Zdeňka Pohlreicha ze série Teď vaří šéf, kterou právě vysílá TV Prima. Někdy i zneuznané potraviny, pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha získávají respekt všech kuchařů a obdiv strávníků. Je na čase vyzkoušet hravý přístup ke kuchyni a skvěle pohostit přátele i rodinu. Navíc během sledování pořadu Teď vaří šéf!, odtajní Pohlreich i další triky, které z každého udělají krále kuchyně.

Na jaké dobroty se můžou diváci těšit v osmém dílu pořadu Teď vaří šéf!? Pod vedením chefa si budou moci připravit lívance z pohankové mouky s marmeládou z červené cibule, salát z římského hrachu, dančí hřbet s glazírovanými karotkami, chilli a koriandrem, energetickou tyčinku z mandlí, arašídů a javorového sirupu, a pro zahřátí kuřecí polévku s knedlíčky z ricoty a špenátu.

Každý z receptů může mít tisíc podob, šéfkuchař předvede tu svou. A jak doporučuje, se základním receptem je třeba experimentovat a vymazlit jej k dokonalosti. Neortodoxní přístup k národním kuchyním je přesně tím, co na Pohlreichovi jeho diváci milují. Propadněte jeho nonkonformnímu kouzlu i vy. A pozor, rada na závěr: Až se v kuchyni spálíte, myslete na slova chefa: „Kdo nic nevydrží, nic si nezaslouží.“ Dobrou chuť.

Bavte se i vy.

Foto: archiv společnosti

 

Separator image