Čím o Vánocích potěšíte manželku, kamarádku i maminku? Exkluzivním balíčkem Bioderma pro dokonalou péči o pleť i pokožku!

Váháte-li, čím udělat radost pod stromečkem ženám ve vašem okolí, vsaďte na vánoční balíček od Biodermy. Elegantní kosmetická taštička ukrývá tři produkty vhodné pro všechny typy pleti včetně jemné a citlivé.

Micelární voda Sensibio H2O šetrně ošetří pleť a odstraní veškeré nečistoty i odolný make-up. Minimalizuje projevy podráždění a zarudnutí a zanechá na pokožce ochranný film. Je ideální pro každodenní použití, neobsahuje parfém ani parabeny, pouze kvalitní suroviny.

Krém Atoderm poskytne výživu nehtům a současně se postará o pokožku rukou, která obzvlášť v zimních měsících trpí vysoušením. Krém pokožku hloubkově hydratuje a ochrání před nepřízní počasí, takže ruce budou hebké jako samet.

Mléko Atoderm Lait posiluje ochrannou bariéru pleti, brání pokožku před vysoušením a pomáhá s přirozeným koloběhem vody ve všech vrstvách kůže. Díky speciálním krystalům bude skutečně vydatně hydratovaná.

Produkt je k dostání exkluzivně na Lékárna.cz za 659 korun.

Foto: archiv společnosti

 

Separator image