Nový životní styl pro vaše vlasy

Velmi pozorně sledujete, co jíte. Jestli vaše děti nosí oblečení z bio bavlny. A následně si vlasy umyjete tím nejhorším chemickým šamponem, který jste při nákupu popadla v drogerii na rohu ulice. Změňte životní styl svých vlasů, budou vás milovat.
Vlasy byly vždy na chvostu toho, čemu jsem věnovala pozornost. Upřímně řečeno, vždy jsem si myslela, že tři hodiny času jsou zbytečně ztracené, pokud je prosedíte v křesle kadeřníka. Po schůzce s Filipem Gregorem, zakladatelem salonu Organics, profesionálním kadeřníkem, ambasadorem a distributorem značky NATULIQUE v ČR si to už nemyslím.
image1 (1)
Objasnil mi, že s tím, jak se mění struktura vlasů se nemusím smířit, že bych naopak měla vyrazit do boje s věkem a nenechat vlasy řídnout a zvolna vypadávat, šednout. A proto, aby dostávaly tu nejlepší péči, navrhl mi používat jedinečnou kosmetiku na vlasy Natulique. Certifikovanou organickou řadu péče o vlasy, která pomáhá posílit nejen strukturu vlasového vlákna, ale také výrazně vylepšit vzhled celé hřívy.
Moje vlasy dostaly novou Bio barvu s levandulovými odstíny, perfektní péči v podobě šamponu, kondicionéru i následné péče.
Před akcí
Před akcí
Výsledek
Výsledek
Jak mi Filip Gregor vysvětlil: “ Historie zakladatelů NATULIQUE sahá k dlouhodobým, problematickým výzvám jako jsou – alergie, podráždění, astmata a jiné zdravotní problémy. Konfrontováni s těmito problémy v rodinném kruhu či mezi přáteli, zakladatelé NATULIQUE si uvědomili, že existuje přímé spojení mezi zdravotními problémy a toxiny, škodlivými chemikáliemi a pesticidy, které jsou obsažené ve většině kosmetických produktů.  Uvědomění, že trh s důvěryhodnými, přírodními a organickými kosmetickými produkty byl nesmírně limitovaný, zakladatalé se rozhodli pro důlěžitou misi – přinést bezpečn ěj&scar on;í a čistší kosmetiku na trh, který zoufale potřeboval změnu.”
Moje vlasy ji tedy pocítily okamžitě. A pro vás přinášíme obrázky nejen ze salonu, ale i důkaz rozdílného vzhledu před a po zásahu profesionála.
Gregor dodává: “Jsme velmi pyšní na to, že dodáváme našim klientům skvělé produkty, které obsahují BIO certifikované a přírodní ingredience. Ale co životní prostředí? Co příroda? A co naše budoucnost? V současné době si lidé mnohem více začínají uvědomovat odpovědnost, kterou máme vůči životnímu prostředí, na kterém závisí naše existence. NATULIQUE proto staví svou firemní zodpovědnost za ochranu životního prostředí na první místo, abychom zajistili “zelenější” budoucnost pro všechny. NATULIQUE používá ekologická řešení při výrobě, balení a tvorbě marketingových materiálů. Naše v&y acute;ro ba využívá udržitelnou energii, recyklovatelný papír na tvorbu marketingových materiálů a balení výrobků. Recyklovatelný plast a hliník jsou použity na obaly produktů a pro pohon aerorosolových výrobků používáme plyn 100% vyrobený z biomasy, který je zcela ekologický a odbouratelný. Zkrátka bereme naši zodpovědnost vůči životnímu prostředí velmi vážně.”
image3
Více informací najdete na www.natulique.cz, případně na www.organics-prague.com.
Nechejte se hýčkat, já se určitě vrátím. Mým vlasům bude totiž návštěva u profesionála s přesvědčením rozhodně prospívat.
Foto: archiv společnosti
Separator image