It’s time to be Hip…

Od počátku historie hledali lidé způsob přenášení čerstvé vody. Posledních patnáct let se navíc rozšiřuje trend ekologických, opakovaně použitelných lahví, s cílem snížit spotřebu jednorázových plastových lahví. V roce 2010 si Richard Smiedt a Karin Rashid uvědomili, že je možné konat dobro a také u toho skvěle vypadat, a zrodila se designová láhev bobble.

Nyní přichází novinka z dílny stejného designera: představujeme HIP, nový způsob nošení vody, který je inspirován populárním tvarem lahví existujícím už od pradávna. HIP lahvička vyniká nejen svými křivkami, ale i texturou a funkčností. Je tvořena z bezpečných materiálů: tritanu a silikonu, neobsahuje BPA. Je recyklovatelná a dá se mýt v myčce. Na trh přichází v šesti zářivých barvách.

HIP_170821_10885_499CZK

Hip navíc spolupracuje s mezinárodní neziskovou organizací Water for People, usilující o vybudování kvalitních vodních systémů, které dlouhodobě poskytnou pitnou vodu v místech, kde čistá voda zoufale chybí. S každou prodanou lahví HIP tak podpoříte organizaci Water for People a její projekt zajistit čistou vodu 1 milionu lidí v nouzi do roku 2020.

Foto: archiv společnosti

Separator image