5 tipů na dokonalé rande

Blíží se Valentýn a s ním rozmýšlení, kam svou drahou polovičku vzít na rande. Podívejte se společně s námi na několik tipů a nechte se inspirovat.

  1. Piknik v obýváku

I když je venku zima, tak proč si neudělat piknik. Piknik nemusí být jen záležitost na ven. Rozložte si deku, udělejte jídlo, otevřete víno a zapalte svíčky. Užívejte si teplo a vůni domova a přitom obrovskou romantiku a pohodu.

  1. Pořádný relax

Po pracovním nasazení si každý pár založí odpočinek, tak proč nespojit užitečné s příjemným a valentýnský večer neprožít v bublinkové koupeli, s masáží nebo v sauně. Otevřete si k tomu sekt, s vaší polovičkou vypněte a jen relaxujte.

  1. Kulturní zážitek

Vezměte svou drahou polovičku za kulturou. Navštivte divadlo, výstavu či muzeo a udělejte si příjemné odpoledne nebo večer s hezkým programem.

  1. Pohybem ku zdraví

Vyzkoušejte jeden z několika zimních sportů, jako je bruslení nebo lyžování. S partnerem si užijete zábavu, a navíc protáhnete tělo.

  1. Nestárnoucí klasika

Kino, večeře, nebo oblíbená kytka nezklame nikdy. Neberte klasiku jako nudu, každá strávená, příjemná chvíle s partnerem je nad zlato a uvidíte, že si to oba užijete.

 

Foto zdroj: pinterest.com

Separator image