Žádná nuda

aneb oživení partnerského sexu

Sex patří do každého partnerského vztahu, s ním ovšem mohou nastat i komplikace. Po nějaké době se stane, že partnerský sex je stereotypní, partneři si na něj nedokáží vyhradit čas, nebo již není takový zápal. Jak tomu předejít, nebo jak váš sex znovu okořenit?

Nové spodní prádlo

Udělejte radost nejen sobě ale i partnerovi a kupte si nové sexy prádlo. Partnera potěší pohled na vaše sexy křivky a užijete si sex s novým nábojem.

Ze vztahu nesmí vyprchat romantika

Sex se nestane stereotypní a jen aktem, pokud z vašeho vztahu úplně nezmizí romantika. Choďte na večeře, na procházky, udělejte si večer při svíčkách nebo společnou bublinkovou koupel. Pár romantických gest vám i partnerovi ukáže, že i po několika letech vztahu je u vás jiskra.

Méně rychlovek

Přijde vám, že s pracovním vytížením, starostí o domácnost a o děti nejde stíhat delší sex? Vynahraďte si na něj čas. Rychlovky odsuňte na chvíli stranou a vychutnejte si s partnerem dlouhý sex.

Neplánujte si sex

Plánování není špatné, ale při milování to platí spíše naopak. Měla by to být spontánní činnost. Není špatné si s partnerem naplánovat romantický večer, ale ne že v 11 večer bude sex, nesmí to být nucené.

Moment překvapení

Překvapte vašeho milého, když sleduje fotbal, čte nebo je ve vaně. Příjemné překvapení udělá radost jemu ale i vám

Kdo si hraje nezlobí

Vyzkoušejte partnerské hry. Může se vám zdát, že to není nic pro vás, ale uvidíte, že se vám to bude líbit. K sehnání jsou jak v kamenných, tak internetových obchodech.

 

 

Vyzkoušejte některých z předešlých tipů a přimíchejte do vašeho vztahu znovu jiskru.

 

Foto zdroj: www.pinterest.com

Separator image